Analiza ścieżki pojazdów w Twojej przeglądarce internetowej

03-09-2018

Jak wykonać symulację ruchu pojazdów online z dowolnego komputera PC lub Mac z dostępem do internetu za pomocą usługi AutoTURN Online.

Przyłącz się do prezentacji dedykowanej AutoTURN Online i odkryj jak możesz rozpocząć symulację ruchu pojazdów online z dowolnego komputera PC lub Mac z dostępem do internetu za pomocą narzędzia AutoTURN Online. AutoTURN Online jest aktualnie dostępny w polskiej wersji językowej z polską biblioteka pojazdów (GDDP WPSD 2001).

Podczas 30 minutowej prezentacji dowiesz się więcej jak:

  • Przeprowadź analizę ścieżki pojazdu bez dotykania CAD
    AutoTURN Online nie wymaga (określonej) platformy CAD. Użytkownicy mogą po prostu sprawdzić bez użycia CAD lub importować rysunki z szerokiej gamy rozwiązań CAD.
  • Analiza ścieżki na mapach i zdjęciach
    Korzystając z AutoTURN Online, możesz po prostu zaimportować zdjęcie, aby szybko sprawdzić przejezdność podczas projektowania koncepcyjnego.

Jeśli jeszcze nie testowałeś AutoTURN Online, pamiętaj, że możesz wypróbować go bezpłatnie pod adresem: https://pl.autoturnonline.com

Jeśli zarejestrujesz się na darmową wersję próbną, dostaniesz również tygodniowy bezpłatny dostęp do polskiej biblioteki pojazdów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych rozwiązaniach AutoTURN, skontaktuj się z naszym lokalnym partnerem: Usługi Informatyczne SZANSA Sp. z o.o.  – https://www.zwcad.pl/