AutoTURN Online – cloudové řešení pro vlečné křivky vozidel

Tento text je o AutoTURN Online, více informací o desktopové verzi AutoTURN v CAD prostředí, nebo kontaktujte našeho partnera pro Českou a Slovenskou republiku VARS BRNO a.s.

Projekty infrastruktury obvykle vyžadují spolupráci více účastníků, jako je investor, projektant a dodavatel. V mnoha projekčních firmách se pro zvládnutí těchto projektů sestavuje tým specialistů. V počátečních fázích projektu získávají projektanti informace od klienta, aby zjistili základní požadavky a očekávané výsledky. V mnoha projektech hraje důležitou roli studie provozu vozidel, ať už jde o přepravu zboží nebo osob, která může ovlivnit efektivitu nebo bezpečnost konečného návrhu nebo postupu výstavby. V těchto situacích může mít výběr správných nástrojů pro sdílení nápadů nebo hledání variant velký vliv na konečný výsledek.

Ve výzkumu provedeném mezi návštěvníky webináře společnosti Transoft, na kterém byl představen nástroj AutoTURN Online, souhlasilo téměř 90 procent účastníků s myšlenkou, že schopnost spolupráce s ostatními členy týmů nebo zainteresovanými stranami na koncepčním návrhu nebo revizích návrhu zahrnujících manévry otáčení vozidel, je „poměrně důležitá“ nebo „velmi důležitá“. Za hlavní cílové uživatele služby AutoTURN Online byli respondenty označeni profesionálové, kteří nepoužívají CAD pravidelně nebo provádějí analýzy otáčení vozidel nepravidelně. Většina návštěvníků uvítala možnost simulací pohybů vozidla přímo nad leteckým snímkem nebo jiným obrázkem bez nutnosti použití některé platformy CAD (AutoCAD, Microstation, ZWCAD, Allplan, DATAflor, TurboCAD atd…).

Mít správný nástroj, se kterým mohou tyto operace provádět kdykoli a kdekoli i uživatelé bez nainstalovaného softwaru CAD, může být velmi důležité pro rychlé a přesné zpracování projektů. To je oblast, kde využijete AutoTURN Online, protože je to první cloudový nástroj svého druhu, který je prostřednictvím libovolného prohlížeče dostupný na všech PC i Mac počítačích. Nabízí potřebné funkce pro projektanty, s možností měsíčního nebo ročního předplatného návrhových vozidel použitelných pro projekty měst, přístavů, výstavby a těžby.

Rádi byste jej vyzkoušeli? Zamiřte na stránky www.autoturnonline.com a zkoušejte hned a zdarma.


kontaktujte našeho partnera pro Českou a Slovenskou republiku VARS BRNO a.s.:

VARS BRNO a.s.

Kroftova 80
616 00 Brno
Czech Republic

Telephone: +420 531 022 131
Fax: +420 531 022 113

Contact Person: Robertto Bulgurovský
Email: [email protected]
Website: www.vars.cz

 

Get in touch with us

We are committed to providing extraordinary client services and support.

Contact Us