AutoTURN Online – Polska – Symulacja ruchu pojazdów

› Jak wykonać symulację ruchu pojazdów online z dowolnego komputera PC lub Mac z dostępem do internetu za pomocą usługi AutoTURN Online

Przyłącz się do prezentacji dedykowanej AutoTURN Online i odkryj jak możesz rozpocząć symulację ruchu pojazdów online z dowolnego komputera PC lub Mac z dostępem do internetu za pomocą narzędzia AutoTURN Online. AutoTURN Online jest aktualnie dostępny w polskiej wersji językowej z polską biblioteka pojazdów (GDDP WPSD 2001).

Podczas 30 minutowej prezentacji dowiesz się więcej jak:

  • Przeprowadź analizę ścieżki pojazdu bez dotykania CAD
    AutoTURN Online nie wymaga (określonej) platformy CAD. Użytkownicy mogą po prostu sprawdzić bez użycia CAD lub importować rysunki z szerokiej gamy rozwiązań CAD.
  • Analiza ścieżki na mapach i zdjęciach
    Korzystając z AutoTURN Online, możesz po prostu zaimportować zdjęcie, aby szybko sprawdzić przejezdność podczas projektowania koncepcyjnego.

Jeśli nie możesz się doczekać, aby spróbować, wejdź się na stronę www.autoturnonline.com i wypróbuj za darmo. Wszyscy rejestrujący otrzymają pełne nagranie prezentacji, więc jeśli nie jesteś pewien, że będziesz w stanie uczestniczyć, nie zapomnij się zarejestrować.

Webinarium AutoTURN Online
Data: 13 Wrzesień 2018
Godzina: 11:00
Prowadzący: Izabela Cholewa – Usługi Informatyczne SZANSA Sp. z o.o.
https://attendee.gotowebinar.com/register/488211043203053313?source=website

Webinar Info
Presented By
Izabela Cholewa - Usługi Informatyczne SZANSA Sp. z o.o.
Date
13-09-2018
Time
11:00